Lékárníci v ČR: Rychlý Přístup k Léčivům pro Péči o Nervový Systém

Otevřené Lékárny jsou tu pro vás a vaše zdraví. Poskytujeme kvalitní produkty a odborné rady, které vám pomohou udržet optimální stav těla a mysli. Jsme váš spolehlivý průvodce k celkové pohodě.

O péči o své zdraví v každé fázi

Hledáte Lékárnu v ČR? Zajistěte Si Odbornou Podporu a Rychlý Přístup k Lékům

Lékárna Hrušovany u Brna

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů, potravinových doplňků, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost.

Lékárna u Zámku - OOVL

Provozujeme lékárnu. Vydáváme léky na předpis, poskytujeme prodej léčiv a další.

Lékárna ARNICA

Prodej farmaceutických výrobků. Nabízíme léky, čaje, kosmetické a homeopatické přípravky. Provádíme měření podkožního tuku.

Lékárna U Jakuba

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky a vitamínové a farmaceutické přípravky. Nabízíme zdravotnický materiál, čaje, minerály a homeopatika.

Lékárna MediCentrum

Prodej léčiv, potravinových doplňků, homeopatických výrobků, dermokosmetiky značek VICHY, Bioderma, Eucerin a zdravotnického materiálu. Nabídka krémů a sprejů na i po opalování, masážních olejů a dalších. Zakoupíte zde lékárničky, stomické prostředky, zdravotní obuv, berle, hole a příslušenství.

Naše lékárna

Provoz lékárny.

Lékárna Vracov

Prodáváme farmaceutické přípravky, dětskou kosmetiku a výživu, opalovací prostředky, potřeby pro těhotné a kojící. Nabídka homeopatik, bylinných čajů, sportovní výživy, vitamínů, minerálů, potravinových doplňků, vlasové a dekorativní kosmetiky. Dodáváme léčiva na alergie, bolest a posílení imunity.

OOVL - L Říčany

Lékárna poskytuje e-recept, homeopatické a laktační poradenství, veterinu, dioptrické brýle, rozvoz inkontinenčních pomůcek po okolí zdarma, cashback, Senior Pass, Sodexo.

Lékárna U Lva

Provozujeme lékárnu. Vydáváme léky na předpis. Nabízíme volný prodej léků, potravinových doplňků, vitamínů, kosmetiky a zdravotní obuvi.

Lékárna Adonis

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léků a farmaceutických přípravků, dětské obuvi a filtračního ionizačního přístroje. Nabízíme možnost změření tělesného tuku i krevního tlaku. Poskytujeme lékárenské poradenství.

Lékárna TILIA spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej léčiv, vitamínů, zdravotní obuvi a kosmetických přípravků. Nabízíme dětskou výživu. A samozřejmě vydáváme léky na recept.

Lékárna V Podhradí

Prodej a výdej léků na recept i volný prodej.

Lékárna SurGal Clinic

Nabízíme široký sortiment léků, přípravků, zdravotnických pomůcek jak na předpis, tak k volnému prodeji.

Lékárna Rájec, s.r.o.

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, vitamínů, doplňků stravy a veterinárních přípravků.

Lékárna Milosrdných bratří

Specializujeme se na prodej čajů, dětské výživy, kosmetiky, šidítek, kojeneckých lahví a odsávaček. Nabízíme přípravky pro zdraví zrak, posilující paměť, k péči o umělý chrup, dutinu ústní a na uklidnění. Dále v našem sortimentu naleznete odsávače hlenů, plenkové kalhotky a vlhčené ubrousky.