Seznam Lékáren v ČR: Kde Najít Léky pro Podporu Fyzického Výkonu

Zjistěte, které lékárny v ČR mají aktuální nabídky a slevy pro ještě lepší péči o vaše zdraví.

Seznam lékáren pro pohodlný nákup léčiv

Kde koupit léky s klidem: Přehled nejlepších lékáren v Chrudimi

Lékárna Býšť

Prodáváme léky, kosmetiku, potravinové doplňky a čaje. Naleznete u nás desinfekční prostředky pro desinfekci rukou, pokožky, předmětů, povrchů a vody. Dodáváme také zubní i mezizubní kartáčky, nitě, pasty a gely, ústní vody, homeopatika monokomponentní i polykomponentní.

Lékárna U Červeného raka

Provozuji lékárnu. Zabýváme se prodejem farmak a léčiv.

Lékárna U Svatého Václava

Zajišťujeme prodej farmaceutických přípravků. Dále v našem sortimentu naleznete potravní doplňky, homeopatika, čaje, zdravotnický materiál, zdravotní obuv, kosmetiku a mnohé další. Zboží můžete objednat prostřednictvím e-shopu a využít rozvozu zdravotnických pomůcek předepsaných na poukaz až domů.

Lékárna Ve Svítkově

Prodej léků, potravinových doplňků, bylinných čajů, veterinárních přípravků, zdravotnických potřeb a léčebné kosmetiky.

OOVL - L U Kosmy a Damiána

Nabízíme Vám široký sortiment léků i volně prodejných přípravků. Věnovat se Vám bude kvalifikovaný personál, který Vám vždy poradí.

Nemocniční lékárna

Provozujeme lékárnu s výdejem léčiv na recept. Prodáváme volně prodejné léčivé přípravky a potravinové doplňky, čaje, kojeneckou výživu a léčebnou kosmetiku.

Lékárna Pardubické nemocnice

Provoz ústavní lékárny. Výdej hromadně vyráběných léčivých přípravků.

Lékárna Prima

V kamenné lékárně můžete zakoupit léky na recept i léky volně prodejné. Odborně poradíme, které doplňky stravy a jaká kosmetika jsou pro vás vhodné. Můžete si vyzvednout osobní odběry z našeho e-shopu. Se zákaznickou kartou nakoupíte ještě výhodněji.

Lékárna Chrast

Provoz lékárny.

Lékárna ve Smilovce

Provoz lékárny.

Lékárna BENU

Provoz lékárny. Nabízíme prodej léčiv a výdej na předpis.

Lékárna Grand

Provoz lékárny. Nabízíme kompletní sortiment léků, přípravu léčiv dle receptu včetně nosních a ušních kapek, homeopatická léčiva, vitamínové přípravky pro děti i dospělé, léčebnou kosmetiku pro péči o vlasy, pleť problematickou i zralou, kůži nohou, zdravotnický materiál, očkovací látky a další.

Lékárna Anna, s.r.o.

Prodej léčiv, vitamínů, potravinových doplňků, bezlepkových potravin a zdravotnického materiálu. Výdej a individuální příprava léků na lékařský předpis. Nabízíme kosmetiku Vichy a Avene či zdravotní obuv Santé.

Lékárna Na Lužci

Zabýváme se prodejem léčiv a farmaceutických přípravků.