Lékárníci v ČR: Jak Získat Léky pro Zdravé Zažívání a Prevenci Problémů s Žaludkem

Otevřené Lékárny: Spolehlivý partner pro vaše zdraví. Nabízíme kvalitní produkty a ucelené informace a rady, které vám pomohou udržet optimální stav těla a mysli. Jsme tu pro vás každým krokem na cestě k celkovému blahu.

Najděte svou nejbližší lékárnu s úplným seznamem

Lékárníci v ČR: Rychlý Přístup k Profesionálním Radám a Nabídce Léčiv pro Vaše Zdraví

Lékárna Hromůvka

Prodej farmaceutických přípravků, léčiv a doplňkového sortimentu pro veřejnost. Provádíme výdej zdravotnického materiálu pro nemocnici a výrobou medicinálních plynů. Zajišťujeme přípravu individuálně vyráběných léčivých přípravků na žádanky oddělení nebo dle lékařského předpisu.

Lékárna v Lošticích

Zabýváme se prodejem farmaceutických přípravků a zdravotnických potřeb. Nabízíme léčivé či ovocné čaje, samostatné byliny, kojeneckou i dětskou výživu, obvazový materiál, teploměry, přístroje na měření krevního tlaku a veterinární přípravky.

Lékárna Karlov

Prodej léků, zdravotnických pomůcek i obuvi, vitamínových přípravků, čajů, potravinových doplňků a léčebné kosmetiky. Nabízíme individuální poradenství v oblasti cen léčiv předepsaných na lékařský předpis a jejich úhrad či doplatků. Zajišťujeme měření pulsu, krevního tlaku nebo hmotnosti.

Na středisku

Připravujeme léky na recept. Léčebná kosmetika Vichy, Avene, Klorane, konopná kosmetika, vitamíny a potravinové doplňky firmy Gs, Walmark, Svus, homeopatika, zdravotní obuv i pomůcky pro inkontinentní pacienty. Měření krevního tlaku, věrnostní slevy.

Lékárna Postřelmovská

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, kosmetiky La Roche, EUCERIN, VICHY. Poskytujeme výživové poradenství.

OOVL - Fit Lékárna

Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli pečovat o Vaše zdraví. Soustředíme se na prevenci a zdravý životní styl. Jsme klasická lékárna se širokým výběrem potravních doplňků, zdravé výživy, kosmetiky a přírodní medicíny. Pro nás je důležitý osobní přístup, protože víme, že každý z nás je jedinečný.

Lékárna Vaše Srdcovka

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, dermokosmetiku, přírodní i veterinární produkty či homeopatika.

Temenická lékárna

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, vitamínů, minerálů, kosmetiky, čajů, potravinových doplňků, zdravotnických prostředků, zdravotnické techniky a prostředků pro veterinu. Dodáváme energetické tyčinky, potraviny vhodné pro bezlepkovou dietu, dětskou a sportovní výživu a další.

Krajinská lékárna

Specializujeme se na prodej prostředků na bolení hlavy, svalů, kloubů, alergii, hemeroidy, cukrovku a chřipku. Nabízíme vitamíny, minerály, bylinné, ovocné, zelené, černé čaje a péči o zuby. Dále v našem sortimentu naleznete náplasti, obvazový materiál, teploměry, tlakoměry a autolékarničky.

Lékárna U Zámku

Provoz lékárny. Lékárna poskytuje e-recept.

Lékárna U Pivovaru

Nabídka léků, léčivých přípravků včetně homeopatik, zdravotnických potřeb a doplňkového sortimentu, dále individuální přípravy léků, vitaminových přípravků pro děti i dospělé. Prodáváme kojeneckou výživu, kosmetické přípravky, čaje a dezinfekce.

U Zlatého mamuta

Nabídka humánních i veterinárních léčiv, základních zdravotnických potřeb, čajů, kosmetiky, rostlinných preparátů, doplňků stravy a vitaminů.

Lázeňská lékárna

Prodej farmaceutických přípravků, volně prodejných léků a léčiv na lékařský předpis. Nabídka doplňků stravy.

Lékárna Media

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léky a vitamínové a farmaceutické přípravky. Nabízíme léčebnou kosmetiku Bioderma, original ATOK, Altermed a CutisHelp, doplňky pro kojící matky Medela a kojenecké potřeby Farlin. Poskytujeme poradenskou činnost.