Lékárníci v ČR: Odborné Rady pro Zdravý Vývoj Dětí a Jak Získat Kvalitní Léky

Komunitní Angažovanost: Otevřené Lékárny jsou součástí místních komunit a aktivně se angažují ve veřejném zdraví. Podporujeme zdravý životní styl a zároveň jsme tu pro vás s profesionální péčí.

Přehled lékáren pro snadný nákup léků

Lékárny v ČR: Kompletní Nabídka Léčiv a Profesionální Rady pro Vaše Zdraví

Lékárna Na Vršku

Zabýváme se prodejem humánních i veterinárních léčiv, homeopatik a bylinných čajů.

Lékárna Apavar

Prodej farmaceutických přípravků. Nabídka přírodních produktů, léčivých hub a bylin. V našem sortimentu naleznete černé, bylinné, ovocné i bílé čaje, kosmetické a hygienické přípravky. Dále u nás zakoupíte potravinové doplňky, zdravotnickou techniku a prostředky.

Lékárna U zlatých vah

Prodej farmaceutických přípravků. Nabídka léků na předpis i volně prodejných léčiv. V prodeji je také zdravotnický materiál, čaje, homeopatika, dermokosmetika, potravinové doplňky.

Lékárna Poliklinika

Provozujeme lékárnu. Prodáváme léčiva, potraviny zvláštní výživy, bylinné čaje, základní homeopatika, zdravotnický materiál a léčebnou kosmetiku. Poskytujeme lékárenskou péči a poradenskou činnost.

Lékárna AGEL

Lékárna nabízí širokou škálu lékárenského zboží. Léky na lékařský předpis, léky volně prodejné, ale i produkty jako jsou zdravotní pomůcky (např. obuv) nebo lékárenská kosmetika. Nabízíme také doplňky stravy, čajové směsi a léčivé byliny, zdravou výživu, zdravotnické potřeby a veterinární přípravky.

LÉKÁRNA ALBA - VITAL s.r.o.

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatiku, vitamíny, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva prodáváme na předpis i volně.

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment léků na předpis, volně prodejných přípravků, doplňků stravy a homeopatik.

Lékárna ASTRA

Nabídka kompletního sortimentu léčiv, doplňků stravy, vitaminových přípravků, čajů a homeopatik. Prodej zdravotnických potřeb i veterinárních léčiv. Výdej léků na lékařský předpis. Sortiment zahrnuje léčebnou kosmetiku, zdravou výživu a potřeby pro děti.

Arnika

Prodáváme farmaceutické přípravky.

Lékárna Pod Orlem

Provoz lékárny. Prodej léků na předpis i volně prodejných. Nabídka zdravotnických potřeb, veterinárních přípravků, bezlepkových potravin, kosmetiky a dalších. Možnost platby poukázkami i platební kartou. Poskytujeme poradenství a bezplatné měření krevního tlaku a tělesného tuku.

Lékárna Petřkovice

Lékárna nabízí vitamíny, doplňky stravy, homeopatika, dětskou výživu, bylinné čaje, veterinární přípravky a některé základní prostředky zdravotnické techniky, především inkontinentní pomůcky.

Lékárna V Mešníku

Provozujeme malou rodinnou lékárnu, ve které v klidu a bez front poradíme to nejlepší pro Váš zdravotní stav. A hlavně Vám vydáme léky přesně podle Vašeho receptu, ne jejich náhražky. Parkování přímo u lékárny.

Lékárna AVICENA

Prodej léků, Vichy kosmetiky, čajů, vitamínů, minerálů a bylinných mastí. Nabídka dezinfekcí, homeopatických přípravků, přípravků na hubnutí, imunitu, klouby a kosti, kožní problémy či nachlazení. Sortiment zahrnuje také péči o zuby a umělý chrup.

Lékárna Léčebné centrum

Prodej léků, vitamínů, potravinových doplňků a zdravotních pomůcek.