Péče o zdraví s námi je cestou k novému životu a výhodám.

Odborné Poradenství: Naši lékárníci jsou vzdělaní a zkušení profesionálové, kteří vám rádi poskytnou individuální rady pro péči o vaše zdraví. S námi se můžete spolehnout na kvalitní odbornou pomoc.

Přehled místních lékáren pro pohodlný nákup

Nejbližší Lékárna v ČR: Rychlý Přístup k Profesionálním Radám a Nabídce Léčiv

Lékárna Viki

V nabídce úplný sortiment léčiv a zdravotnických potřeb na recepty a poukazy. Prodej volně prodejných léčiv a doplňkového sortimentu. Individuální příprava léčiv na předpis i volný prodej.

Lékárna U Labe

Vydáváme a připravujeme léky a léčivé přípravky. Prodáváme zdravotní obuv, potravinové doplňky, zdravotnické pomůcky a kosmetiku. Rádi vám pomůžeme při výběru vhodného léku. Měření krevního tlaku.

Lékárna U Divadla

Nabízíme prodej farmaceutických výrobků, zdravotnického materiálu, homeopatik, doplňků stravy a veterinárních preparátů.

Lékárna Na náměstí |Urtica Lékárna

Malá soukromá lékárna s dlouholetou historii a moderním vzhledem.

Lékárna Salvia

Prodej léků a potravinových doplňků. Jsme člen sdružení Magistra.

U Hvězdy

Provozujeme lékárnu a prodáváme léky i farmaceutické produkty. Pro zaměstnance firem zajišťujeme vitamíny.

Lékárna Jílové

Prodej farmaceutických přípravků a zdravotnických potřeb. Výdej léků na recept. Výroba léků na předpis. Nabídka multivitamínů a minerálů, potravin pro bezlepkovou dietu, obvazového materiálu a zdravotnických pomůcek. Provádění měření krevního tlaku. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna U sv. Jiří - Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice

Zajišťujeme maloobchodní prodej léčiv, bylinných čajů, dětské výživy, vitamínů a ortopedických pomůcek.

Lékárna Nemocnice Chomutov, o.z

Výdej a příprava léků na předpis. Prodej farmaceutických výrobků, léčebné kosmetiky, doplňků stravy, homeopatik a zdravotnických pomůcek.

Lékárna Úštěk

Nabízíme léky na předpis i volně prodejné, míchání mastí, potravinové doplňky, vitamíny, minerály, dětskou výživu a čaje.

Lékárna Topolová

Provoz lékárny.

Lékárna HERBA

Provozujeme lékárnu.

LÉKÁRNA NA LITOMĚŘICKÉ

Prodej farmaceutických výrobků, zdravotnických potřeb a doplňkového sortimentu.

Lékárna Orchidej

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis. K dispozici jsou léčiva z oblasti psychiatrie, neurologie a gynekologie. Nabízíme možnost poskytování informací a poradenské činnosti v oblasti léčiv a potravinových doplňků. Vybavujeme také podnikové lékárničky.