Lékárníci v ČR: Rychlý Přístup k Odborným Radám pro Péči o Zrakové Zdraví

Pro každodenní pohodu a zdraví vybírejte s Otevřenými Lékárnami. Jsme váš průvodce k lepšímu zdraví, poskytujeme široký sortiment kvalitních produktů a odborné rady, které vám pomohou udržet vaše tělo a mysl v optimálním stavu.

Vaše zdraví je na prvním místě

Péče o Zdraví v České Republice: Jak Vybrat Nejbližší Lékárnu s Odborným Personálem

Lázeňská lékárna

Lékárna v centru Poděbrad pro pacienty i veřejnost. Lékárna se nachází v srdci Poděbrad v ulici Divadelní. Určitě ji neminete při cestě na náměstí Jiřího z Poděbrad. Nabízí léky na předpis i bez předpisu.

Lékárna Mírové náměstí 261

Online lékárna s možností objednání v celé ČR. Z pohodlí domova je možno získat léky a doplňky. Naše společnost nabízí volně prodejné léky na internetu. Bezpečný nákup. Novinky na trhu. Nabízíme i poradenství.

Lékárna Magnolie

Provozujeme lékárnu, prodáváme veškerý sortiment léčiv, homeopatie, očkovacích vakcín a vitamínových doplňků.

Lékárna Na Sekyře

Prodej farmaceutických výrobků. V našem sortimentu naleznete přípravky na tělo i vlasy, čaje, přírodní produkty, homeopatika, teploměry a další. Nabízíme také antibakteriální make-upy, vitamíny, minerály, zdravotnický materiál a jiné zboží. Poskytujeme možnost platby kartou.

Lékárna v Italské

Prodej léků, potravinových doplňků a zdravotnických potřeb. V našem sortimentu naleznete i vitamíny, homeopatika, bylinné čaje, dětskou výživu a zdravotnickou obuv. Poskytujeme možnost odborného poradenství a konzultací po telefonu. Nabízíme také kosmetiku značek VICHY a La-Roche Posay.

Lékárna Meduňka

Provoz lékárny. Prodej volně prodejných léků či léků na předpis.

Lékárna Devětsil

Nabízíme léčiva na předpis, volně prodejné léky a zdravotnické potřeby. K dispozici je lékárenská služba se stálým pohotovostním provozem. Máme síť lékáren a zdravotnických prodejen v jihozápadních Čechách a jsme členem distribučního řetězce Zelená hvězda.

Místní Lékárna Poliklinika Říčany

Prodej léků, zdravotnických potřeb, obuvi a veterinárních léčiv. Sleva z doplatku na recept samozřejmostí.Pravidelným užíváním Vaší zákaznické karty budeme mít zároveň přehled o všech lécích, které užíváte a můžeme Vás upozorňovat na jejich případné nevhodné kombinace a interakce. Těšíme se na Vás.

Lékárna Dagmar Tomková

Prodej farmaceutických přípravků.

Lékárna AGEL

Kromě výdeje na recepty a poukazy nabízí lékárna klientům taktéž volný prodej - doplňky stravy, čajové směsi a léčivé byliny, zdravá výživa, zdravotnické potřeby a veterinární přípravky. Individuální požadavky zajistíme nejpozději do následujícího pracovního dne.

Lékárna - Mgr. Jana Bártová, s.r.o.

Nabídka léčiv, doplňkového sortimentu a zdravotní obuvi včetně homeopatického poradenství.

Lékárna Centrum

Kamenná lékárna nabízí prodej léků, léčiv, potravinových doplňků a vitamínů. Najdete u nás produkty z řady péče o matku a dítě, péče o zuby, přípravky na hubnutí, kosmetiku Vichy, Weleda a Eucerin, zdravotnické prostředky a techniku. Nabízíme kartu klienta s možností slev a dietní poradenství.

Lékárna u sv. Ludmily

Prodáváme léky, kosmetiku, zdravotnickou techniku a dalšího zboží. Nabízíme potřeby pro děti i maminky, potravinové doplňky a přípravky na hubnutí. Najdete u nás také veterinární produkty a krmiva. Dodáváme přípravky na holení a epilaci, homeopatika, zubní pasty, teploměry, tlakoměry a další.

Lékárna U České koruny

Poskytujeme široký sortiment léčiv a léků, doplňků stravy, vitamínů a vitamínových doplňků, veterinárních přípravků, čajů, zdravotnických potřeb a pomůcek, kosmetiku a léčebnou kosmetiku, homeopatika. Rádi vám poradíme s vhodným lékem nebo přípravkem pro vás.