Otevřené Lékárny v ČR: Jak Zajistit Profesionální Péči o Zdraví Srdce

Vaše zdraví a pohoda jsou naší prioritou. S Otevřenými Lékárnami získáte nejen kvalitní produkty, ale také odborné rady a informace, které vám pomohou udržet optimální stav těla a mysli. Jsme váš spolehlivý průvodce k celkovému blahu.

Lékařská pomoc v místních lékárnách

Lékárníci v ČR: Získejte Odborné Rady a Kompletní Nabídku Léčiv pro Celou Rodinu

EUC Lékárna

Naše lékárna nabízí velký výběr volně prodejných léků, doplňků stravy a léčebnou kosmetiku. Najdete u nás i široký sortiment zdravotnických pomůcek. Připravujeme také individuálně vyráběné masti, roztoky a čípky.

Lékárna Strání

Prodáváme léky a zdravotnické potřeby. Nabízíme čaje, potravinové doplňky, výživu pro kojence, kosmetiku, homeopatika, vitamíny a další.

Lékárna Mellisa, s.r.o.

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na předpis i prodej léčivých přípravků, farmaceutických výrobků či doplňků stravy. V našem sortimentu naleznete vitaminy, minerály, bylinné přípravky i čaje.

Liliová lékárna

Prodáváme farmaceutické přípravky, léčiva, volné prodejné léky, dětskou kosmetiku a výživu, opalovací prostředky, potřeby pro těhotné a kojící. Nabízíme homeopatika, bylinné čaje, sportovní výživu, vitamíny, minerály, potravinové doplňky, přípravky na alergie, bolest či posílení imunity.

Lékárna Petrovická

Provozujeme lékárnu. Prodej farmaceutických přípravků a léčiv.

Lékárna Herbenova

Provoz lékárny. Prodej volně prodejných léků i léků na předpis. Nabídka zdravotnického materiálu, potravinových doplňků, čajů, homeopatik, dermokosmetiky značky Bioderma, La Roche Posay, Eucerin, Avene a dalších. Možnost platit platební kartou.

Nemocniční lékárna KZ - Nemocnice Most, o.z.

Výdej léků na předpis. Příprava léčivých přípravků a očních kapek. Prodej farmaceutických výrobků, doplňků stravy a zdravotnických pomůcek.

Šenovská lékárna

Provozujeme lékárnu.

Lékárna U Palmy, s.r.o.

Prodej farmaceutických výrobků a doplňkového sortimentu.

Lékárna Odolena Voda

Zabýváme se prodejem humánních a veterinárních léčiv, parafarmak, homeopatik, léčivých čajových směsí i výživ pro sportovce. Dále nabízíme zdravotní obuv či kosmetiku pro dospělé i děti.

Lékárna Háj ve Slezsku

Prodej farmaceutických výrobků a doplňkového zboží.

Lékárna Nemocnice Český Krumlov

Prodej farmaceutických výrobků, výdej léků na lékařský předpis či na poukaz. Nabídka doplňků stravy, kosmetiky a dětské výživy. Vydáváme zdravotnickou techniku jako je obvazový materiál, inkontinenční pomůcky, stomické pomůcky, kompresivní punčochy a návleky.

Lékárna U brány

Provoz líkárny.

Lékárna Na poliklinice

Zabýváme se výdejem léků a zdravotnických prostředků na předpis. Nabízíme volně prodejná léčiva, obvazový materiál či potravinové doplňky. Dále u nás najdete farmaceutické výrobky, dětskou výživu, kosmetiku a homeopatika.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy