Lékárníci v ČR: Jak Získat Léky pro Správnou Funkci Imunitního Systému

Otevřené Lékárny a Péče o Hormonální Rovnováhu: Pro ženy i muže nabízíme produkty a rady pro podporu hormonální rovnováhy. S námi udržíte hormony v harmonii a podpoříte celkové zdraví.

Péče o své zdraví v každém ročním období

Lékárny v Novým Boru: Rychlá a bezpečná dostupnost léků

Nová lékárna

Zajišťujeme výdej léčiv na recept, přípravu individuálně vyráběných léčiv, výdej a prodej zdravotnického materiálu a homeopatika s informacemi o použití. Nabízíme léčivé čaje, dětskou kosmetiku a výživu, zdravotnické potřeby, opalovací prostředky, doplňky výživy a vitamíny. Člen sdružení Magistra.

Lékárna Na náměstí

Prodej farmaceutických přípravků a lékárenského zboží. Kvalitní kosmetiky a ortopedické obuvi.

EUC Lékárna

Provozujeme lékárnu. Nabízíme volně prodejné léky, doplňky stravy, léčebnou kosmetiku a zdravotní pomůcky. Každý měsíc aktualizujeme akční nabídku léků za výhodné ceny. Při pravidelných návštěvách je výhodné zřízení karty do věrnostního programu.

Nemocniční lékárna

Prodáváme farmaceutické přípravky na předpis či volně prodejné. Nabízíme základní zdravotnické pomůcky.

Lékárna nemocnice

Nabízíme prodej léků, léčiv, potravinových doplňků, vitamínů a minerálů, léčebné kosmetiky, péče o zuby a kojenecké výživy. Příprava IVLP – oční kapky a masti, čípky, tobolky, sirupy, roztoky, masti, krémy, pasty, suspenze atd. Výdej na lékařský předpis i volný prodej.

Lékárna Městské nemocnice Ostrava

Zajišťujeme dodávání léčiv, infuzí, antibiotik, enterální a parenterální výživy či zdravotnického materiálu do nemocnice. Vydáváme léčiva na recept i bez něj. Prodáváme farmaceutické a zdravotnické potřeby. Poskytujeme možnost měření tlaku i diagnostiky pleti. Nabízíme pohotovostní výdej léčiv.

Lékárna Koryčany

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatiky, vitamíny, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva prodáváme na předpis i volně.

Lékárna U Raka

Prodej léků a sortimentu vitamínových přípravků, potravinových doplňků, čajů a léčebné kosmetiky.

Jizerská lékárna

Prodej farmaceutických a veterinárních přípravků či potravinových doplňků. Nabídka léčivých rostlin.

CENTRAL APOTHEKE

Provoz lékárny.

LÉKÁRNA NA LITOMĚŘICKÉ

Prodej farmaceutických výrobků, zdravotnických potřeb a doplňkového sortimentu.

Lékárna Karlov

Prodej léků, zdravotnických pomůcek i obuvi, vitamínových přípravků, čajů, potravinových doplňků a léčebné kosmetiky. Nabízíme individuální poradenství v oblasti cen léčiv předepsaných na lékařský předpis a jejich úhrad či doplatků. Zajišťujeme měření pulsu, krevního tlaku nebo hmotnosti.

Lékárna ASTRA

Nabídka kompletního sortimentu léčiv, doplňků stravy, vitaminových přípravků, čajů a homeopatik. Prodej zdravotnických potřeb i veterinárních léčiv. Výdej léků na lékařský předpis. Sortiment zahrnuje léčebnou kosmetiku, zdravou výživu a potřeby pro děti.

U Zlatého lva

Prodej léků, doplňků, farmaceutických a léčivých přípravků.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 1 2 3 4 Zobrazit další firmy